LCMT 2020

Nieuws

The Golden Book between 2006 - 2016

Back to news

Een ruimer overzicht met verhaal en anecdotes is nog in opmaak, conform de historische terugblik op de pioniersjaren. Hier publiceren we voor de volledigheid der statistieken alle resterende verreden edities.

LCMT 2016 (5 – 8 mei)

Winner LCMT 2016 – Cedric HIMPE (BEL)
Tweede: Patrick De Laat
Derde: Erik Gelder
Dames: Hilde VERSCHAEVE (BEL)
Masters (40+): Björn Rondelez
Masters (50+): Günther Reitz (GER)
Beloften: Lukas Kersting (GER)
Bergprijs/puntenklassement: Cedrik Himpe
Etappewinnaars: Cedric Himpe (etappe 1), Martijn Buld (etappe 2), Erik Gelder (etappe 3)

Winner LCMT COMBI-Tour 2016 – Steven NIJS (BEL)
Tweede: Edwin Thijs
Derde: Diedrik De Mulder
Etappes: Teejay Van der Gucht (etappe 1 en etappe 2), Diedrik De Mulder (etappe 3), Steven Nijs (etappe 4)

LCMT CYCLO 2016 snelste gemiddelde: Wim VAN HOOLST (BEL)
Per etappe: Wim Van Hoolst (etappe 1), Joris Quanten (etappe 2), Jonas Vandergraesen (etappe 3)


LCMT 2015 (14 – 17 mei)

Winner LCMT 2015 – Christian MEYER (DEU)
Tweede: Jan-Frederik Finoulst
Derde: Cedric Himpe
Dames: Hilde VERSCHAEVE (BEL)
Masters (40+): Peter Wuyts
Masters (50+): Peter Cornelis
Bergprijs/puntenklassement: Jan-Frederik Finoulst
Etappewinnaars: Jef Van Hoof (etappe 1), Christian Meyer (etappe 2), Cédric Himpe (3A en 3B), Jan-Frederik Finoulst (etappe 4)

LCMT CYCLO 2015 snelste gemiddelde: Jeroen BORGERS (BEL)
Snelste gemiddelde per etappe: Jeroen Borgers (etappe 1), Jernst Tempelaar (etappe 2), Mike Coens (etappe 3)


LCMT 2014

Winner LCMT 2014 - Bart CLASSENS (NED)

Tweede: Leander Hamelink

Derde: Wim Feyaerts

Dames: Hilde VERSCHAEVE

Masters (40+): Hans Planckaert

Masters (50+): Erik Ryckaert

Bergprijs/puntenklassement: Bart Classens

Etappewinnaars: Leander Hamelink (1A), Kris Driessens (stage 1B), Bart Classens (stage 2), Leander Hamelink (stage 3), Karel De Wael (stage 4)




LCMT 2013

Winner LCMT 2013 - Leander HAMELINK (NED)

Tweede: Wim Thijs

Derde: Kris Coddens

Dames: Hilde VERSCHAEVE

Etappewinnaars: Kris Coddens (stage 1, 4, 6 en 7), Leander Hamelink (stages 2 en 3), Rony Van Dael (stage 5) 


LCMT 2012

Winner LCMT 2012 - Ron DEZITTERE (BEL)

Tweede: Mario Van Gucht

Derde: Isaak Bultynck

Dames: Hilde VERSCHAEVE

Etappewinnaars: Rony Vandael (1A), Isaak Bultynck (1B), Ron Dezittere (ritten 2 en 3), Mario Van Gucht (3B en 4B), Leander Hamelink (4A) 


LCMT 2011

Winner LCMT 2011 - Mike MULKENS (BEL)

Tweede: Mario Van Gucht

Derde: Ron Dezittere 


LCMT 2010

Winner LCMT 2010 - Mario VAN GUCHT (BEL)

Tweede: Mike Mulkens

Derde: Michael Ossieur

Bergprijs: Mario Van Gucht 


LCMT 2009

Winner LCMT 2009-Mario VAN GUCHT (BEL)

Tweede : Hans Urkens

Derde : Ron Dezittere

Eerste jongere : Robby Cobbaert

Eerste master : Ronny Vandael

Eerste dame : Natalie Franken 


LCMT 2008

Winner LCMT 2008- SOLO : Hans Urkens (BEL)

Tweede : Robby De Bock

Derde : Gregory van Sinaey

Vierde : Job van Hout

Vijfde : Hans Planckaert

Winner LCMT 2008-DUO : Joris MASSAER en JORGEN FLION (BEL)

Tweede : Willy Moons en Bob Hannes

Derde : Bart van Keimpema en Rob van der Werf

Vierde : Andy Mouton en Christophe De Mits

Vijfde : Luc Baert en Kris Benaerens 


LCMT 2007

Winner LCMT 2007 : Niels BOON (NED)

Tweede : Jeroen Spijkerman

Derde : Eric Vercauteren

Vierde : Patrick Peeters

Vijfde : Marc Rongen 


LCMT 2006

Winner LCMT 2006 : Nicolas VERMEULEN (BEL)

Tweede : Peter Van Impe

Derde : Dany Balman

Vierde : Jimmy Grade

Vijfde : Eddy Marichal

Interclubtrofee : Funky Racing Team 

LCMT

Our Partners